11. května 2016

PECR – moderní hotel s luxusním panorama wellness

PECR, apartmánový hotel, se nachází v samém centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a patří mezi nejmodernější hotely s wellness v Krkonoších. Hotel se pyšní zejména svou originální architekturou, za níž byl v roce 2015 oceněn prvním místem v prestižní soutěži Best of Reality, a luxusním panorama wellness, které nemá v Peci pod Sněžkou obdoby.

Náš hotel v Peci pod Sněžkou disponuje jedním z nejmodernějších wellness & spa centrem v České republice, které se rozprostírá na více 450 a nabízí například pět saun, ochlazovací bazén, tři vířivky, masáže a spoustu dalších aktivit, mezi nimiž nesmíme opomenout privátní wellness s absolutním soukromím a ničím nerušenou relaxací. Panorama wellness, zasazené přímo na střeše hotelu, vám pak zajistí nádherný výhled na celé město. PECR zkrátka nabízí nejlepší wellness v Peci pod Sněžkou!

Díky plně vybaveným apartmánů je PECR perfektním místem pro ubytování v Peci pod Sněžkou. Hotel disponuje celkem 33 apartmány a třemi dvoulůžkovými pokoji. Všechny apartmány mají dvě obytné místnosti (ložnice se dvěma lůžky) obývací místnost s kuchyňkou a jídelním stolem se dvěma dalšími lůžky. Z toho důvodu se hodí pro ubytování jednotlivců, párů, ale i v případě rodinné dovolené v Krkonoších. Ve výbavě nechybí spotřebiče jako lednička, myčka, mikrovlnka, trouba, luxusní koupelna s vanou i sprchovým koutem, WIFI či LCD televize.


Pokud se chystáte na dovolenou v Peci pod Sněžkou, můžete využít také celé řady akčních nabídek, které náš hotel pravidelně obměňuje. Naleznete zde nejrůznější wellness pobyty v Peci pod Sněžkou, tématické balíčky nebo dovolené pro rodiny s dětmi, a to vždy se slevou.

5 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Důkaz toho, jak PA málo vydělávaj a tak musej zveřejňovat PR články :D

   Vymazat
 2. Tyvole, ale i to se dá dělat nějak víc... nenápadně! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tyvole, ale i to se dá dělat nějak víc... nenápadně! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To asi jo, ale dyž tam musej zachovaný slovní spojení a tak :D Stejně mi sem tolik lidí nechodí na to, abych si musela zachovávat nějakou tvář :D

   Vymazat

Děkuji mockráte za váš komentář!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...