6. září 2014

A přijde totální změna života

Ano ano, konečně jsem našla práci! Je to zvláštní, když se kouknu zpětně, jak to všechno do sebe nakonec zapadlo. Pozitivní myšlení, představování si, co bych tak chtěla..to, že nikde jinde neměli místo a že jsem vždycky tajně stejně chtěla do Prahy a pak nabídka z novorozeneckého, která mě vyprovokovala k tomu, že musím napsat do všech porodnic v Praze. Protože skončit na novorozencích? To radši rovnat zboží v Tescu. A hned obratem přišla nabídka na pozici porodní asistentky na rizikovém těhotenství. Byla jsem se tam podívat, vypadá to fajnově, všichni na mě byli hrozně milí, takže se těším. Nebudu přímo jmenovat a taky už nebudu pravděpodobně moc psát přímo o té práci, protože todle je už prostě vážný a nemůžu si moc pouštět pusu na špacír. 


No každopádně to bude obrovský skok. Jsem z pětitisícového města a sice jo, pět let jsem žila v Brně, ale ruku na srdce, to je jako kdyby se vzalo to moje rodné město a xkrát se zvětšilo a do středu se prsklo pár nákupních center, fastfoodů a tak :D Ne, si dělám srandu, Brno mám ráda. Ale Praha, to bude něco. Totální změna v životě, totální skok do neznáma. Jsem zvědavá, jak to zvládnu. A konečně se mi splnily všechny přání...mít práci a odstěhovat se kvůli ní pryč, aby se všechno vyřešilo. Ale teď mi přijde, že všechno bude takový...unfinished...a co já bože v tý Praze budu dělat, když zrovna nebudu pracovat? No, jedna éra končí, druhá začíná :) 
P.S.: Draku, ten tvůj tag mám rozepsanej, jen mě prostě nenapadá, co napsat za fakty o sobě :)

3 komentáře :

 1. Gratuluji k získání práce, tato oblast musi byt zajimava :) Preji také bezproblemové stehovani a rychlou aklimatizaci :) Nejsme vsichni tak namysleni, jak se o nas rika... jen se tolik nezname :-) :-(

  Mej se hezky,
  Skills of art

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji k získání práce, také jsem si zažila skok z malého města do velkoměsta do Prahy kvůli práci - před 2 a půl lety a bylo to opravdu hodně těžké. Teď jsem si našla novou práci a jsem hrozně ráda, že ji mám. Tak hodně štěstí :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Gratulace veliká :) Praha je super, jen se nenech zmást tím začátkem, protože tu budeš na podzim a v zimě, a to je tu dost ošklivo (ale aspoň objevíš čajovny a kavárny). A možná to ani nebude zas taková změna, jak si myslíš, mě třeba bylo fakt hrozný smutno, ale to se časem poddá. Výhoda Prahy je, že tu můžeš dělat právě úplně cokoliv... a kdybys fakt nevěděla, co dělat, tak se klidně ozvi ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji mockráte za váš komentář!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...